Grūdų džiovyklos

Valdymo sistemos

Patikimos ir lengvai konfigūruojamos valdymo sistemos

ohjaus01.jpg
 

Mepu džiovyklų valdymo sistemos lengvai konfigūruojamos ir saugios naudoti. Šių sistemų dėka, džiovyklos valdymas lengvas ir nuoseklus. Jos gali būti pritaikytos pagal kliento poreikius. Galimos įvairios kombinacijos, nuo paprasčiausių iki pilnai automatizuotų.
 

Bazinė versija

Bazinė valdymo sistema valdoma mygtukų ir režimų perjungimo jungikliu. Šiuo atveju, pasibaigus džiovinimo ciklui, džiovykla automatiškai persijungia į aušinimo ciklą ir ataušus grūdams išsijungia.

 

Pusiau automatinė versija

Pusiau automatinė sistema automatiškai įjungia džiovinimą kai džiovykla užsipildo. Priėmimo duobės daviklis automatiškai pradeda ir sustabdo džiovyklos užpildymą.
 

Automatinė versija su kilnojamu liečiamu skydeliu

Sistema valdoma naudojant spalvotą liečiamą ekraną. Valdymo ekranas, kaip valdymo centras, gali buti perkeltas į pasirinktą vietą. Ši sistema gali būti užprogramuota atlikti įvairias funkcijas, valdyti nepertraukiamą automatinį užpildymo - džiovinimo - iškrovimo procesą.

Automatinė sistema gali būti valdoma ir stebima nuotoliniu būdu, naudojant kompiuterį ar planšetę. Esant džiovyklos darbo sutrikimui, gamintojas nuotoliniu būdu gali atlikti diagnostikos ar programavimo darbus tiesiai iš gamyklos.

Platus papildomos įrangos pasirinkimas

Visos valdymo sistemos sukomplektuotos su reikalingais naudingam darbui davikliais ir valdymo elementais. Galimas platus kitų priedų pasirinkimas, kaip GSM pranešimai, drėgnomačiai, papildomų tansporterių ar kaušinių elevatorių valdymas.

GSM pranešimų sistema informuoja vartotoją apie džiovyklos darbo procesus ir sutrikimus. Darbo parametrai įrašomi į valdymo sistemos atmintį ir išsiunčiami vartotojui pasibaigus darbo ciklui.

Džiovykla gali būti sukomplektuota su realaus laiko grūdų drėgnomačiu. Tai taupo laiką ir energiją, kadangi ši sistema tikslesnė lyginant su tradiciniu drėgmės matavimu. Džiovinimo rezultatai šiuo atveju tikslesni.