Grūdų sandėliavimas

Grūdų bokštai

Mepu grūdų bokštai — patikimam grūdų saugojimui

Mepu grūdų bokštai sukurti kad atitiktų modernius grūdų saugojimo reikalavimus iki smulkmenų. Galima rinktis jums labiausiai tinkantį modelį ir dydį, papildant visais reikalingais priedais.

Modernios konstrukcijos bokštai paprastai ir greitai pastatomi. Galimi trijų skirtingų konstrukcinių tipų: plokščiu dugnubetoniniu konusiniu dugnu ir plieniniu konusiniu dugnu. Prasideda nuo 4,6m diametro ir 50m³ talpos.

Iškrovimas vykdomas “šluotos” tipo sraigtiniu transporteriu, galimi trys pavaros tipai - horizontali, vertikali ir kampinė. Galimos versijos su vertikalia iškrovimo sraige ar tradiciniu transporteriu po bokštu.

Bokštai tinkami saugoti įvairiems grūdų tipams. Plieninio konuso bokštai taip pat gali būti naudojami ir kitiems tikslams, pvz. sandėliuoti kuro granules ir kt.
 

Lengvai ir greitai surenkami

Standartiškai pristatomas pilnas komplektas - sienų ir stogo elementai, sustiprinimo atramos, didelės įėjimo durys, kopėčios, užpildymo angos konstrukcija, stogo liukas apžiūrai, varžtai ir veržlės.

Plieniniu konusu bokštai standartiškai pristatomi su 45 laipniu konuso konstrukcija ir atraminėmis kojomis.

Kaip papildomą įrangą galima rinktis šoninio sraigtinio transporterio pajungimą, “šluotos” tipo iškrovimo transporterį, grūdų lygio daviklį, ventiliuojamas grindis ir ventiliatorius.

Atsisiųsti lankstinuką PDF